...

Kamagra – ulotka

Nigdy nie wyrzucaj ulotki

Zawsze powinniśmy zostawić ulotkę dołączoną do leku. Powinniśmy w razie potrzeby swobodnie po nią sięgnąć. Gdy dodatkowa rada jest nam potrzebna to powinniśmy się udać do farmaceuty czy też najlepiej do lekarza. Lek ten przepisany został konkretnej osobie i w żadnym wypadku nie należy go przekazywać innej osobie, ponieważ może zaszkodzić. Jeśli obojętne, który objaw niepożądany się nasili, to niezwłocznie powinniśmy powiadomić swojego lekarza czy też farmaceutę.

W jakim celu stosujemy Kamagrę?

Kamagra jest lekiem, który działa poprzez wspomaganie rozkurczy krwionośnych naczyń w prąciu. Jednocześnie następuje zwiększenie napływu krwi podczas seksualnego podniecenia. Kamagda pomaga nam jednak wyłącznie pod warunkiem wcześniejszego seksualnego pobudzenia. Kamagra w żadnym wypadku nie powinna stosowana być u pacjentów, którzy nie mają erekcyjnych zaburzeń. Kamagra w żadnym wypadku nie jest do stosowania u kobiet. Lek Kamagra stosowany jest w leczeniu zaburzeń u mężczyzn wzwodu, a wiec impotencji, która jest definiowana jako niemożność uzyskania czy też utrzymania erekcji prącia do odbycia płciowego stosunku.

Kiedy nie stosować Kamagry?

W żadnym wypadku nie stosuje się Kamagry w momencie jednoczesnego przyjmowania azotanów. Ich jednoczesne przyjmowanie jest niebezpieczne z uwagi na obniżenie tętniczego ciśnienia. Poinformować należy swojego lekarza gdy przyjmujemy leki z tejże grupy, leki na dławicę bolesną. Wszelkie wątpliwości zgłaszamy do lekarza czy też do farmaceuty. Gdy z kolei przyjmujemy leki, które uwalniają tlenek azotu, ponieważ przyjmowanie ich powodować może bardzo niebezpieczne obniżenie tętniczego ciśnienia. Eliminuje nas także alergiczna reakcja na jakiś ze składników leków czy też na czynną substancję. Do tego dochodzą ciężkie choroby wątroby czy też serca. Powinniśmy także poinformować naszego lekarza o niedawno przebytym zawale serca czy też udarze w razie niskiego ciśnienia krwi. Zmian dziedzicznych degeneracyjnych siatkówki także nie powinniśmy ukrywać. Powiadomić lekarza także powinniśmy o utracie wzroku w wyniku przedniej nie tętniczej niedokrwienne neuropatii wzrokowego nerwu.

A wówczas zachowajmy szczególną ostrożność

Musimy zachować szczególną ostrożność w razie białaczce, niedokrwistości sierpowatokrwinkowej czy też szpiczaku mnogim. Do tego jeśli stwierdzono u nas zniekształcenie anatomiczne prącia czy też chorobę Peyroniego. Nie wolno nam nie zwracać uwagi na wszelkie dolegliwości ze strony serca. W przypadku tym lekarz ocenić powinien czy stan naszego sercowego mięśnia pozwala na wysiłek dodatkowy, jakim z pewnością jest aktywność seksualna. Nie zapominajmy zachować ostrożności w razie zaburzeń krzepnięcia, chorobie wrzodowej czy też w razie nagłego pogorszenia się widzenia czy też co najgorsze w razie nagłej utraty wzroku.

Dodatkowe informacje

Na pewno lek Kamagra nie może być stosowany u osób, które jeszcze nie ukończyły osiemnastego roku życia. Stosowanie leku o nazwie Kamagra o mniejszej dawce powinno mieć miejsce w razie zaburzeń czynności nerek czy też w razie czynności wątroby. Należy także dokładnie poinformować swojego lekarza czy też farmaceutę gdy przyjmujemy jakieś inne leki. Nie możemy także zapominać o lekach wydawanych bez recepty. Nie należy przyjmować Kamagry i innych leków bez konsultacji z lekarzem. Na pewno leku o nazwie Kamagra nie wolno stosować jednocześnie z lekami z grupy jaką są azotany. Ich przyjmowanie jednoczesne jest naprawdę niebezpieczne dla chociażby obniżenia tętniczego ciśnienia. Poinformować musimy zawsze lekarza w razie przyjmowania azotanów, które są także stosowane w leczeniu piersiowej dławicy. Jak widać w ulotce znajduje się cała masa ważnych dla nas informacji. Powinniśmy się z nimi zapoznać. Nie może to być jednak pobieżne zapoznanie się z nimi, a konkretne i szczegółowe przeczytanie ulotki. Zapamiętajmy sobie to doskonale. W razie pojawiających się problemów powinniśmy od razu umówić się do lekarza na wizytę. Będzie to bardzo rozsądne.

Tekst napisany na podstawie https://viagra.edu.pl/